Jak wykorzystać fitness do kontaktów z przyjaciółmi

Jak wykorzystać fitness do kontaktów z przyjaciółmi

Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu, aby uzyskać formę, czy po prostu chcesz pozostać w dobrej formie, istnieje wiele sposobów, aby sprawić, że fitness będzie zabawny i satysfakcjonujący. W tym artykule dowiesz się, jak połączyć się z przyjaciółmi podczas uzyskiwania kształtu.

Znajdź kumpla do ćwiczeń

Korzystanie z fitnessu, aby połączyć się z przyjaciółmi to nie tylko dobry sposób na utrzymanie formy, ale może również prowadzić do zdrowszego stylu życia. Kumpel może pomóc Ci uczynić trening bardziej zabawny i bardziej satysfakcjonujący. Kumpel do ćwiczeń może również pomóc Ci osiągnąć swoje cele fitness szybciej. Kumpel może utrzymać motywację do treningu i sprawić, że poczujesz się pewniej w swojej rutynie treningowej. Kumpel może również zachęcić Cię do próbowania nowych rzeczy.

Istnieje wiele sposobów na znalezienie kumpla treningowego przy użyciu fitnessu do łączenia się z przyjaciółmi. Jedną z opcji jest szukanie swoich obecnych współpracowników. Współpracownicy są często podobne w swoich harmonogramach i rutynowych treningów. Jeśli znasz kogoś na siłowni, możesz zapytać, czy byliby zainteresowani pójściem na siłownię z tobą.

Innym sposobem na znalezienie workout buddy używając fitness do łączenia się z przyjaciółmi jest uczęszczanie do klasy fitness grupy. Może się okazać, że ty i twoi nowi koledzy z siłowni dzielą podobne zainteresowania. Może nawet okazać się, że jesteś w stanie wykonać lepszy trening po zajęciach.

Możesz również znaleźć kumpla do ćwiczeń, korzystając z fitnessu, aby połączyć się z przyjaciółmi za pomocą mediów społecznościowych. Facebook i Twitter to dwa miejsca, w których możesz znaleźć innych, którzy podzielają Twoje zainteresowania. Możesz zamieszczać wiadomości o swoich celach fitness i otrzymywać wspierające opinie od innych, którzy mają podobne cele.

Można również znaleźć kumpla treningu przy użyciu fitness połączyć się z przyjaciółmi, zaciągając pomoc członka rodziny lub znaczącego innego. Jest to dobry sposób, aby upewnić się, że zawsze robisz to, co najlepsze. Możesz nawet poznać nowych przyjaciół w tym procesie.

Kumpel z siłowni może również sprawić, że ćwiczenia staną się zabawą i pomogą Ci zachować motywację. Nie jest tajemnicą, że ćwiczenia wyzwalają endorfiny, które poprawiają nastrój i pomagają żyć dłużej. Kumpel może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele, popychając Cię do jak najlepszej pracy i utrzymując motywację, gdy robi się ciężko. Kumpel z treningu może być również fajnym sposobem na nadrobienie zaległości w najnowszych wiadomościach i plotkach z życia Twoich przyjaciół.

Trening grupowy w FaceTime

Korzystanie z FaceTime do treningu grupowego może być świetnym sposobem na ćwiczenie z przyjaciółmi i śledzenie postępów w sprawności fizycznej. Może to być także motywujący sposób na trening, zwłaszcza jeśli masz grupę przyjaciół, którzy są zmotywowani, aby ćwiczyć razem z Tobą.

Rozpoczynając grupową rozmowę FaceTime, musisz zdecydować, czy chcesz udostępniać wideo czy audio. Możesz też skorzystać z SharePlay, nowej funkcji, która została dodana wraz z iOS 15. Funkcja ta pozwala oglądać to samo wideo na różnych urządzeniach, co oznacza, że możesz nadążyć za znajomymi podczas treningu.

Jeśli wybierzesz udostępnianie wideo, wszyscy rozmówcy mogą korzystać z kontroli odtwarzania. SharePlay jest również kompatybilny z Apple Music, co oznacza, że wszyscy będą mogli kontrolować muzykę. Możesz wybrać muzykę z listy odtwarzania Apple Music lub wybrać ją ze swojej biblioteki iTunes.

Jeśli chcesz udostępniać treści swoim znajomym, musisz wykupić abonament Apple Fitness Plus. Ta subskrypcja kosztuje 10 dolarów miesięcznie. Po wykupieniu subskrypcji będziesz mieć dostęp do ponad 300 zajęć, w tym zajęć siłowych i jogi. Będziesz miał również możliwość wyboru sesji medytacyjnych. Serwis dodaje również do swojego spisu treningi grupowe.

Kiedy rozpoczniesz grupową rozmowę FaceTime, możesz dzielić się treningiem z maksymalnie 32 osobami. Możesz wybierać spośród setek zajęć, w tym zajęć HIIT, zajęć jogi i zajęć tanecznych. Możesz też śledzić filmy z medytacją, a Twoi znajomi i rodzina mogą je oglądać na tym samym ekranie co Ty.

Możesz ćwiczyć razem na iPadzie, Apple Watchu lub Macu, jeśli masz urządzenie z systemem iOS, które zostało zaktualizowane do najnowszego oprogramowania. Możesz też przeprowadzić trening grupowy na swoim Apple TV.

Jeśli masz Apple Watch, możesz także rozpocząć trening na FaceTime dla swoich znajomych. Stuknij w ikonę odtwarzania, a wszyscy będą mogli śledzić przebieg treningu na tym samym ekranie. Trening będzie widoczny na Twoim ekranie, a każda osoba będzie mogła monitorować swój czas. Można również mieć każda osoba konkurować, aby zobaczyć, kto może zakończyć najbardziej pushups.

Zrób wirtualny trening

Wirtualny trening z przyjaciółmi może być świetną zabawą. Daje możliwość spotkania się, wzajemnego rozliczania i poprawy sprawności fizycznej i psychicznej. Wirtualny trening jest również wygodniejszy niż uczęszczanie na zajęcia.

Wirtualne grupy treningowe mogą mieć wytyczne, które określają pewne zachowania. Kluczem do budowania zaangażowania w zespole jest przestrzeganie norm grupowych. W tym badaniu badano wpływ identyfikacji z wirtualną grupą treningową na zaangażowanie w zespole. Ważne jest, aby zrozumieć antecedencje zaangażowania w zespół, jak również jego możliwy wpływ na satysfakcję. Badania miały również na celu rozszerzenie teorii tożsamości społecznej w kontekście wirtualnego treningu.

Teoria ta nakreśla, że jednostki są zmotywowane do przyczyniania się do unikalnego wizerunku grupy. Jako członkowie wirtualnego zespołu treningowego, członkowie mogą być zmotywowani do wniesienia swojego najlepszego wkładu do zespołu, podkreślając swoje mocne i słabe strony. W badaniu stwierdzono, że zaangażowanie zespołowe było pozytywnie związane z identyfikacją zespołową, co wpłynęło na zadowolenie z zespołu.

Należy zauważyć, że identyfikacja zespołowa była najsilniejszym predyktorem zaangażowania zespołowego. Może to wynikać z faktu, że jednostki nie są zapoznawane przed dołączeniem do wirtualnej grupy treningowej. W rezultacie, wirtualna identyfikacja z zespołem jest silnym wskaźnikiem zaangażowania w zespół. W tym badaniu wykorzystano dane od 406 respondentów z Fidżi, aby zbadać związek między identyfikacją zespołu a zaangażowaniem. Dane były analizowane przy użyciu kowariancyjnego modelowania równań strukturalnych.

W badaniu stwierdzono, że zaangażowanie zespołu było pozytywnie związane z identyfikacją zespołu wirtualnego treningu. Zależność ta została potwierdzona wynikami badania postpandemicznego. Badanie to ma jednak ograniczenia. Zostało przeprowadzone z wykorzystaniem projektu przekrojowego i było podatne na common method bias. Opierało się również na danych z raportów własnych. W przyszłym badaniu można by wykorzystać dane podłużne lub dane w falach.

W badaniu stwierdzono, że na zaangażowanie zespołu wirtualnych treningów wpływa kilka czynników. Czynniki te obejmują identyfikację zespołu, normy zespołowe i satysfakcję z zespołu. W badaniu stwierdzono również, że przestrzeganie norm zespołowych było istotnie związane z zaangażowaniem zespołu.

Wirtualne grupy treningowe mogą skorzystać z aplikacji fitness, które oferują funkcje komunikacyjne, takie jak wideo i wiadomości. Aplikacje te mogą pomóc wirtualnym partnerom treningowym dzielić się ze sobą swoimi treningami i celami ćwiczeń. Aplikacje te mogą również dostarczać sugestie dla wirtualnych partnerów treningowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *